AKCE

Fotogalerie minulých akcí Odkaz Odkaz

Letní campy Hájenka Chaloupky Mikulovice 2024

Zveme Vás na pobytové zábavně-vzdělávací campy pro bystré děti a mladé dospělé. Program i přístup k dětem je připraven s ohledem na potřeby MIND účastníků. Součástí programu budou týmové i individuální hry a soutěže, kvízy, pestrá nabídka aktivit, ze kterých si mohou účastníci sami vybrat, které se jim líbí (např. Dračí doupě, kreativní psaní, únikovky, strategické hry, hudební a výtvarné aktivity, rétorika, herecké etudy, el. stavebnice, robot, pokusy, sport, jazyky a další). Po celou dobu je k dispozici mnoho deskových a karetních her a parťáci, kteří je rádi hrají. Zkušený, početný tým vedoucích a instruktorů umožňuje individuálnější přístup k účastníkům. Naším cílem je dobrý pocit všech účastníků.

Ubytování

Nově zrekonstruovaný areál Hájenka Chaloupky, Mikulovice u Znojma 145. Prostorný areál je na samotě v lese s mnoha místy ke hrám, posezením, relaxaci i zábavě. Pro potěšení naše i hostů chováme papoušky, klokana rudokrkého, kočky, psa, želvu, drůbež a další zvířata. Pláž a koupání v přehradě je 700 m od areálu.

V budově pivovaru jsou 2- až 7lůžkové pokoje, koupelna a WC společné. V budově hájenky jsou 2- až 5lůžkové pokoje s vlastní koupelnou.

Maximální kapacita campu je 40 účastníků.

Doprava

Vlastní. Vzhledem k tomu, že v minulých letech byli účastníci campu z různých částí ČR, není možné objednat společný autobus.

Příjezd: 17:30
Odjezd: 09:30

Strava

5 x denně včetně pitného režimu. Dieta mimo společnou stravu: +50 Kč/den

CENA ZA 7DENNÍ CAMP: 7450 Kč

Při včasné platbě DO 31. 3. 2024, při účasti na více turnusech a pro sourozence je možné uplatnit slevu 300 Kč. Slevy není možné sčítat a cena je konečná.

Platební údaje a VS Vám zašleme e-mailem po přihlášení.

Storno podmínky

Srážka při nahlášení neúčasti na campu do 30 dní před akcí: 0 %, do 15 dní před akcí: 50 %, do 7 dní před akcí: 75 %, 7 a méně dní před akcí: 100 %

Pokud chcete storno pojistit, je to možné, pokud víme do 3 dnů od provedení platby. Doporučujeme zjistit si toto předem u pojišťoven.

Logo nadace RSJ

Díky podpoře nadace RSJ bude na těchto campech přítomna psycholožka, která bude k dispozici účastníkům ke konzultacím jejich případných těžkostí nebo dotazů.

TERMÍNY

27. 7. – 3. 8. 2024
Camp pro děti 10–16 let

7denní pobyt pro děti a mladé od 10 let.

Přihláška

3. 8. – 10. 8. 2024
JUNIOR camp pro mladé 15–22 let

7denní pobyt pro mladé. Podmínkou je minimální věk 15 let. Denní program i aktivity respektují zájmy této věkové kategorie. Účastníci se mohou aktivně zapojit i do přípravy programu a ovlivňovat, jaký program bude.

Přihláška

10. 8. – 17. 8. 2024
Camp s ANGLIČTINOU 10–22 let

7denní pobyt pro děti a mladé od 10 do 22 let. Komunikační jazyk na tomto campu bude angličtina. Není třeba se obávat. Zapojí se všichni účastníci podle svých schopností, začátečníkům budeme pomáhat.

Přihláška