Podzimní camp

Podzimní camp Hájenka Chaloupky Mikulovice

16.11.2023 18:00 – 19.11.2023 14:00, Mikulovice u Znojma – Hájenka Chaloupky, Mikulovice u Znojma 145
Pobytový podzimní camp
Camp je určen pro věkovou skupinu 12 – 22 let

Hlavní vedoucí: Dana Havlová


Pobytový zábavně-vzdělávací camp pro bystré děti. Program i přístup k dětem je připraven s ohledem na potřeby MIND účastníků. Součástí programu budou týmové i individuální hry a soutěže, kvízy, pestrá nabídka aktivit, ze kterých si mohou účastníci sami vybrat, které se jim líbí (např. Dračí doupě, kreativní psaní, únikovky, strategické hry, hudební a výtvarné aktivity, rétorika, herecké etudy, el. stavebnice, robot, pokusy, sport, jazyky a další..). Po celou dobu je k dispozici mnoho deskových a karetních her a parťáci, kteří je rádi hrají. Zkušený, početný tým vedoucích a instruktorů umožňuje individuálnější přístup k účastníkům. Naším cílem je dobrý pocit všech účastníků.

Díky podpoře nadace RSJ bude na tomto campu přítomna psycholožka, která bude k dispozici účastníkům ke konzultacím jejich případných těžkostí nebo dotazů.

Ubytování:
Nově zrekonstruovaný areál Hájenka Chaloupky, Mikulovice u Znojma 145. Prostorný areál je na samotě v lese s mnoha místy ke hrám, posezením, relaxaci i zábavě.
V budově pivovaru jsou 2 až 7lůžkové pokoje, koupelna a WC společné.

Kapacita campu je 40 účastníků.

Strava:
5 x denně včetně pitného režimu
Dieta mimo společnou stravu plus 50,- Kč/den

CENA: 2 900,- Kč

Platbu zašlete na účet: 2202095908/2010
Variabilní symbol: Datum narození účastníka

Storno podmínky:
do 30 dní před akcí 0 %, do 15 dní před akcí 50 %, do 7 dní před akcí 75 %, 7 a méně dní 100%
Pokud chcete storno pojistit, je to možné, pokud víme, pouze do 3 dnů od provedení platby. Doporučujeme zjistit si toto předem u pojišťoven.

DOPRAVA:
VLASTNÍ Vzhledem k tomu, že v minulých letech byli účastníci campu z různých částí ČR, není možné objednat společný autobus.

Link na přihlášku:
https://forms.gle/GgWg5W9rgyme3sxCA